LT EN

Praeitis – mirusi atmintis, o ateitis neegzistuoja. Dabarties momentas nėra tarp ateities ir praeities, tai – pastovi dimensija už laiko ribų. R.Balsekaras "Vertybių vėrinys"

2017-03
12

Seminaras su Swami Nitya 2017 liepos 17-21 d.

Spausdinti

Jogos seminaras  "Dvasios karys. Meilės karys"

2017 m. liepos 17- 21 d.

Reikia didelio pasiryžimo ir drąsos keliauti link Šviesos ir Meilės. Susiduriame su savo baimėmis, įpročiais, protiniais polinkiais ir įspaudais. Tačiau turime "užeiti" už jų. Tai vienas iš sunkiausių darbų. Svamis Rama sako: "bebaimiškumas dabar yra mano religija"... kadangi tik tada galime atrasti "ši Meilė - pagrindinė Visatos jėga". Kartu tyrinėsime keletą dvasinių karių, ieškosime, ko galime pasimokyti iš jų... kaip mes galime augti, pasiekdami suvokimą, kad "meilė, šviesa ir gyvenimas" yra vienas ir tas pats.

Paolo Cohello:  

A “warrior  of Light” does not spend his days trying to play the role that others have chosen for him. He is free. “He knows that the ends do not justify the means. Because there are no ends, there are only means... means to restore, light and love for all of existence….

kartu su Svami Nityamuktananda ir Sabina

Swami Nityamuktananda nuotrauka

Svami Nityamuktananda: (Dr. C.Herrmann, PH.D; MA; M Ed; Dip. Theol; Dip.Ed; D.A.D; Dip.Rfl. Dip. HSEC.) gimė Vokietijoje, ilgus metus gyveno Jungtinėje Karalystėje. Ji studijavo teologiją, edukaciją, psichologiją, filosofiją, menus ir dizainą. Platus universitetinių studijų ir veiklos kelias įkvėpė ją Rytų Filosofijos studijoms (Taoismoir Zen), Shiatsu. Gilus domėjimasis meditacijomis, Sattipahana praktikos (mindfulness), Ngal So ir kitos Tibetų Budistinės praktikos galiausiai atvedė ją prie Jogos ir Vedantos. Paskutiniuosius daugiau nei 20 metų ji dirbo su keletu didžiųjų dvasinių mokytojų,  o savo dvasinius ieškojimus užbaigė prie  Svamio Vedos Bharati pėdų, kuriam dalyvaujant 2007 m. ji priėmė tikruosius sanjasinės (vienuolės) įžadus. 

1997 m. ji apgynė Eko-filosofijos mokslo daktaro laipsnį  tema „Mahabhutas“ ( Penki Didieji Elementai) ir iki šiol dalijasi šiomis žiniomis dalyvaudama konferencijose, seminaruose, stovyklose visame pasaulyje.

Svami Nitya 2011-2014 m. dalyvavo jogos Tylos stovyklose bei kituose seminaruose 2015-2016 Lietuvoje

Sabina yra pasaulyje gerai žinoma šokėja ir aktorė vaidinanti daugelyje garsių Europos teatrų tokių kaip: Scala de Milan, La Fenice Venezia; Teatre Communale, Florencijoje ir kiti ... Taip pat yra įvairių tarptautinių festivalių dalyvė, organizatorė, choreografė, direktorė; dirbo kine ir televizijoje; yra laimėjusi geriausios aktorės titulą garsiajame nepriklausomame filmų festivalyje Spolente.
Ji – rašytoja, tapytoja, garsi sakralinio šokio (Indija-Europa) atlikėja. Gyvena ir moko šokio judesio Himalajų jogos institute Florencijoje, Italijoje.
Šiame vasaros seminare ji mokys ne tik Makkaho pratimų (tempimų seka, kurių dėka subalansuojamos energijos meridijanuose, per kuriuos teka 5 energijos), bet ir kaip save atpalaiduoti, pagerinti energijos tėkmę ir sukurti sąmoningą vidaus pajautimą. Ji, turėdama stulbinantį fizinio kūno pažinimą ir jame slypinčius energetinius laukus, dirbdama su žmonėmis geba išplėsti ir pajungti kiekvieno sąmoningumą judant, stovint, sėdint...
Taip pat ji ves mus per savo sakralinį šokį į meditaciją...

Stovyklos kainos ir apgyvendinimo galimybės:

Apgyvendinimas Žmonės kamb Pastabos Kainos / 1 žmogui

   

liepos 17-21 d.

Seminaras

liepos 21-23 d.

Savaitgalis (Tylos stovykla)

liepos 21- 28 d.

Tik Tylos stovykla

liepos 17-28 d.

Seminaras + Tylos stovykla

Kambariai viešbutyje: 2 Viengulės lovos,
WC, dušas
290 Eur
 350 Eur 550 Eur
Rąstiniai namukai: 2-4 Viengulės lovos,
WC, dušas 2-iems kamb.
240 Eur 140 Eur  290 Eur  450 Eur


Stovyklos vieta - šalia Vilniaus sodyboje "Kernavės Bajorynė"

Stovyklos programa - spausti čia...

- Jogos kilimėlį (galima įsigyti jogos centre http://www.soham.lt/lt/jogos-reikmenys.htm);
- Pledą;
- Pagalvėlę sėdėjimui meditacijos metu;
- Laisvus, sportinius drabužius jogos pratyboms;
- Šiltesnius drabužius;
- Asmenines higienos priemonės;
- Maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes);
- Gerą nuotaiką :)

Registracija:
Registracija įsigalioja tik sumokėjus 70 Eur avansą (gyvenimas kambariuose) arba 100 Eur avansą (viešbutyje) arba už
30 Eur avansą (savaitgalis)  už vieną žmogų. Likusią sumą galima sumokėti likus savaitei iki stovyklos arba stovykloje registracijos metu.
Atsiskaitant pavedimu mokėti į Všį Jogos centro Soham, sąskaitą banke Nr. LT11 7044 0600 0646 0876, AB SEB bankas, b/k 70440, įmonės kodas 301790803, nurodant mokėjimo paskirtį "už jogos tylos stovyklą“.

P.s. Likus mažiau kaip 1 mėn, sumokėtas avansas negrąžinamas.


Dėl registracijos ir papildomų klausimų prašom kreiptis tel. +370 659 77877, +370 612 29608 arba užpildyti registracijos formą (nurodant vardą, pavardę, kambario tipas, elektroninį paštą ir kontaktinį telefoną)

Naujienų prenumerata
Naujienos sėkmingai užsakytos.
Jūs sėkmingai atsisakėte naujienų.
Siųsti INFORMACIJA PIRKĖJUI
Bendraukime Facebook

Všį jogos centras "SOHAM"

Tel. +370 659 77877

info@soham.lt

Krepšelis
0 vnt 0.00€ / 0.00Lt
Pirkti