LT EN

Praeitis – mirusi atmintis, o ateitis neegzistuoja. Dabarties momentas nėra tarp ateities ir praeities, tai – pastovi dimensija už laiko ribų. R.Balsekaras "Vertybių vėrinys"

2018-02
10

Jogos stovykla 2018 birželio 22-29 d

Spausdinti

Praktinis jogos seminaras/stovykla

Gyvenimo tikslas

2018 m. birželio 22-29 d.

Džiaugiamės galėdami vėl pakviesti visus į tiesos, sveikatos, ramybės ir harmonijos paieškas kartu su mokslininke, Pasaulio taikos premija apdovanota, tarptautinių konferencijų lektore Dr. Christa Maria Herrmann, kurią daugelis gerai pažįsta kaip dvasinę mokytoją  Svami Nityą. Kaip visuomet jos draugiją papildys pasaulinio garso baleto šokėja, aktorė, choreografė, rašytoja, sakralinio šokio ir meditacijos meistrė Sabina Cesaroni.

Šį kartą kartu keliausime į gyvenimo tikslo paieškas.

Šiame praktiniame seminare ieškosime atsakymų į klausimus: Kas aš esu? Dėl ko žmogus egzistuoja? Kam aš gyvenu, vardan ko? Koks mano gyvenimo tikslas? Mėginsime atrasti savo „prigimtį“, stebėti kaip ši prigimtis gali atskleisti mūsų asmenybę, įtakoti mūsų gyvenimo kelią ir jo tikslą.

Swami Nityamuktananda nuotrauka

 

Svami Nityamuktananda: (Dr. C.Herrmann, PH.D; MA; M Ed; Dip. Theol; Dip.Ed; D.A.D; Dip.Rfl. Dip. HSEC.) gimė Vokietijoje, ilgus metus gyveno Jungtinėje Karalystėje. Ji studijavo teologiją, edukaciją, psichologiją, filosofiją, menus ir dizainą. Platus universitetinių studijų ir veiklos kelias įkvėpė ją Rytų Filosofijos studijoms (Taoismoir Zen), Shiatsu. Gilus domėjimasis meditacijomis, Sattipahana praktikos (mindfulness), Ngal So ir kitos Tibetų Budistinės praktikos galiausiai atvedė ją prie Jogos ir Vedantos. Paskutiniuosius daugiau nei 20 metų ji dirbo su keletu didžiųjų dvasinių mokytojų,  o savo dvasinius ieškojimus užbaigė prie  Svamio Vedos Bharati pėdų, kuriam dalyvaujant 2007 m. ji priėmė tikruosius sanjasinės (vienuolės) įžadus. 
1997 m. ji apgynė Eko-filosofijos mokslo daktaro laipsnį  tema „Mahabhutas“ ( Penki Didieji Elementai) ir iki šiol dalijasi šiomis žiniomis dalyvaudama konferencijose, seminaruose, stovyklose visame pasaulyje. 

Svami Nitya 2011-2017 m. dalyvavo jogos Tylos ir kitose stovyklose Lietuvoje.

 

Sabina yra pasaulyje gerai žinoma šokėja ir aktorė vaidinanti daugelyje garsių Europos teatrų tokių kaip: Scala de Milan, La Fenice Venezia; Teatre Communale, Florencijoje ir kiti ... Taip pat yra įvairių tarptautinių festivalių dalyvė, organizatorė, choreografė, direktorė; dirbo kine ir televizijoje; yra laimėjusi geriausios aktorės titulą garsiajame nepriklausomame filmų festivalyje Spolente.
Ji – rašytoja, tapytoja, garsi sakralinio šokio (Indija-Europa) atlikėja. Gyvena ir moko šokio judesio Himalajų jogos institute Florencijoje, Italijoje.
Šiame vasaros seminare ji mokys ne tik Makkaho pratimų (tempimų seka, kurių dėka subalansuojamos energijos meridijanuose, per kuriuos teka 5 energijos), bet ir kaip save atpalaiduoti, pagerinti energijos tėkmę ir sukurti sąmoningą vidaus pajautimą. Ji, turėdama stulbinantį fizinio kūno pažinimą ir jame slypinčius energetinius laukus, dirbdama su žmonėmis geba išplėsti ir pajungti kiekvieno sąmoningumą judant, stovint, sėdint... 
Taip pat ji ves mus per savo sakralinį šokį į meditaciją...

Sabina 2014-2017 m. dalyvavo jogos stovyklose Lietuvoje.

Stovyklos vieta - šalia Vilniaus sodyboje "Kernavės Bajorynė" http://www.kernavesbajoryne.lt/

Visi užsiėmimai ir paskaitos vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.


Stovyklos kainos ir apgyvendinimo galimybės:

Apgyvendinimas Žmonės kamb Pastabos Kainos / 1 žmogui

   

birželio 22-29 d.

Visa stovykla

birželio 22-24 d.

Savaitgalis

Kambariai viešbutyje: 2 Viengulės lovos,
WC, dušas
370 Eur 150 Eur
Rąstiniai namukai: 2-4 Viengulės lovos,
WC, dušas 2-iems kamb.
310 Eur 120 Eur

 

Jogos kilimėlį (galima įsigyti jogos centre http://www.soham.lt/lt/jogos-reikmenys.htm);
- Pledą;
- Pagalvėlę sėdėjimui meditacijos ir kvėpavimo pratimų metu;
- Laisvus, sportinius drabužius jogos pratyboms;
- Pageidautina šviesius drabužius meditacijai;
- Šiltesnius drabužius;
- Asmenines higienos priemonės;
- Maudymosi reikmenis pirčiai (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes);
- Gerą nuotaiką :)


Registracija: 
Registracija įsigalioja tik sumokėjus 50 Eur avansą už vieną žmogų. Likusią sumą galima sumokėti likus savaitei iki stovyklos arba stovykloje registracijos metu. 
Atsiskaitant pavedimu mokėti į Všį Jogos centro Soham, sąskaitą banke Nr. LT11 7044 0600 0646 0876, AB SEB bankas, b/k 70440, įmonės kodas 301790803, nurodant mokėjimo paskirtį "už stovyklą“.


Dėl registracijos ir papildomų klausimų prašom kreiptis tel. +370 659 77877, +370 612 29608 arba užpildyti registracijos formą.

Naujienų prenumerata
Naujienos sėkmingai užsakytos.
Jūs sėkmingai atsisakėte naujienų.
Siųsti INFORMACIJA PIRKĖJUI
Bendraukime Facebook

Všį jogos centras "SOHAM"

Tel. +370 659 77877

info@soham.lt

Krepšelis
0 vnt 0.00€ / 0.00Lt
Pirkti